دکرا (دکرا به انگیلیسی ) به سیستم پوشش پیشرفته سقف شیبدار معروف هست و با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی و با آزمایشات مختلف در کشورایران تولید میشود.دکرا از سال ۱۳۸۰ وارد ایران شد و جنس آن از ۸ لایه ترکیب شده است (آلوزینک ، آنتی باکتریال ، رزین دومیکرونی و سنگریزه های طبیعس ، آلومینیوم ، گالوانیزه ، آلیاژ مس، اکرولیک پرایمر)در زیرسازی دکرا از پروفیل استفاده میشود و با پشم سنگ یا ساندویچ پانل عایق میشود و بعد از این مراحل ورق دکرا با میخ مخصوص روی ان نصب میگردد .تولید تایلهای دکرا نتیجه ۵۰ سال تحقیق و پژوهش محققین و پژوهشگران می باشد .

موارد استفاده دکرا : زیبا سازی سقف های ویلایی و آبارتمانی ، سقف آلاچیق ها ، سقف شیبدار ، و بسیاری از مکان های مختلف که بسته به سلیقه و خلاقیت افراد هست

هسته اصلی هر تایل از فولاد ۰/۴ میلیمتر شامل ۷ شیار به طور افقی ۷ لایه اصلی می شود.

کلیه تایلها دارای یک ساختار منظم و مستحکم و قابل قفل شدن در یکدیگر می باشد که به منظور ایجاد یک سازه مستحکم و استوار ساخته شده اند.

روش نصب و منحصر به فرد و ساختار همپوشانی و قفل شدنی تایلها در یکدیگر باعث شده است تایلهای دکرا در بدترین شرایط آب و هوایی دوام آورند و در برابر آتش ، طوفان های شدید همراه با باران سیل آسا و حتی زلزله به نحوه احسن عمل نماید. با این حال ، سقف های ساخته شده از تایلهای دکرا با وزن ۷ کیلوگرم در هر متر مربع ، جزء سبک ترین سقف های موجود است .

چرا ویلا با سقف آندوویلا ؟

با گذشت بیش از ۱۰ سال از اجرا در سراسر کشور با اقلیم ایران کاملا سازگار است و خریداران در تامی مناطق ایران از اجرای سقف

تایید شده با استاندارد های دنیا

یکی از خصوصیات بارز تایل های دکرا وجود سنگ و فولاد مستحکم می باشد . که این خصوصیت ، پوشش سقف شیبدار دکرا را قادر به برآورده نمودن الزامات سختگیرانه ترین آزمایشات می نماید.گروه صنعتی راحت سازه دکرا در سراسر ایران سخت ترین آیین نامه ها و استانداردها را رعایت نموده است.

مقاومت در برابر فرسایش

مقاوم در برابر خوردگی را انتخاب نمایید.  ZINCALUME

فولاد آغشته به زینک آلوم داری مقاومت طولانی مدت برابر خوردگی می باشد. این روکش با قدرت ماندگاری آلومینیوم و با مقاومت حفاظتی روی عملکرد بسیار خاصی در برابر خوردگی ایجاد می نماید و همین امر

عایق صوتی و حرارتی بالا : پوشش سنگ ریزه و لایه های حفاظتی متعدد باعث جلوگیری از انتقال صدای باران به داخل ساختمان و ایجاد عایق حرارتی بهتری نسبت به ورق های گلوانیزه میشود.

ضد حریق : تایل ها از مواد ضد حریق ساخته شده اند و به هیچ وجه آتش زا نیستند و برای مدت طولانی در برابر آتش مقاوم است.

ضد ترک خوردگی : یکی از مشکلات متداول سق ها که بر اثر انقباض و انبساط که به علت تغییر دمای محیط خارجی ایجاد می شود ترک حوردگی است، لایه های متعدد تشکیل دهنده تایل باعث پایین آمدن تبادل حرارتی میشود که از ترک خوردگی جلوگیری به عمل می آورد.

ضد نم : با توجه به همپوشانی مناسب تایل ها و سستم یکپارچه سقف ، هیچگونه آبی نفوذ نمیکند حتی در صورت وزش باد هنگام باران شدید.

ضد خزه و گرد و غبار : لایه اکریلیک در پوشش سطح خارجی سقف بسیار اصطحکاک کمی ایجاد می کند و خزه و ذرات گرد و غبار به آن نمی چسبد

نفوذ پذیری در برابر آب ،

مقاومت در برابر شرایط جوی و پوسیدگی ،

قدرت تحمل بار تا وزن ۳۵۰ کیلوگرم ،

عایق صدا تا ۴۰ دسی بل ،

مقاومت در برابر انواع اسید و همچنین مقاوت در برابر نمک ،

نصب و اجرای سریع و آسان ،

مقروب به صرفه بودن در مقایسه با روف تابل و پوشش سقف شیبدار شینگل ،

رنگ ثابت که در برابر تابش یووی نیز تغییر رنگ نمی دهد،

همچنین به دلیل ضریب هدایت گرمایی کم آن ، نیاز به استفاده از عایق در زیر پوشش آندولین و آندوویلا نیست.

همانطور که از توضیحات فوق مشهود است ، جنس و نحوه ساخت هر دو نوع پوشش سقف شیروانی آندولین و آندویلا یکی است با این حال این دو نوع پوشش در شکل ظاهری متفاوت هستند. ظاهر سقف های آندوویلا بیشتر شبیه روف تایل های سفالی و پوشش سقفی شینگل است .

ارسال یک نظر